Liverte Renta Vacacional
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Liverte Renta Vacacional Cancún appartement van 85 m² bevindt zich op wandelafstand van 25 minuten van Parque Urbano Kabah en biedt draadloos internet. Op afstand van 4 km van dit appartement vindt u Iglesia de Cristo Rey.
Dit 2-badkamer appartement bevindt zich op een eersteklas locatie en verwelkomt gasten in de Downtown Cancun wijk van Cancún. Liverte Renta Vacacional appartement is op korte rijafstand van 10 minuten van het Las Plazas Outlet Cancún.
Deze accommodatie is uitgerust met een kitchenette. Dit appartement biedt ook een bubbelbad voor ontspanning en verfrissing. Bij de accommodatie kunt u op een terras relaxen en van de tuinzichten genieten.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Jacuzzi
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar is Liverte Renta Vacacional appartement gevestigd?
Liverte Renta Vacacional appartement is te vinden in het centrum van Cancún. - ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Liverte Renta Vacacional appartement.
Gasten van Liverte Renta Vacacional appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Iglesia de Cristo Rey, hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Las Plazas Outlet Cancún (2 km) en Parque Urbano Kabah (2,1 km). - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Liverte Renta Vacacional appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Liverte Renta Vacacional appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Liverte Renta Vacacional appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Liverte Renta Vacacional appartement. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.